KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139467
nr 1313 9467
Oidentifierad konstnär. Dam i hatt. Monogramsignerad. Olja på pannå, 27x20 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:36:05
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)